Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csinálnak pontosan átjárha...

Mit csinálnak pontosan átjárhatósági vizsgálaton?

Figyelt kérdés
Fáj? Pontosan azzal sem vagyok tisztában, hogy a petevezetékeket nézik e? Ha nem járható át rendesen akkor kipucolják v-hogy? Akinek már volt ilyen kérem írjon le mindent részletesen.
2009. júl. 2. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyenre mész? Többféle van: altatásos (laporoszkópia), ami nem fáj, de egy altatásos műtét azért... Vagy hsg (kontrasztanyag, vagy UH-val vagy röntgennel követik az útját). Utóbbin nem alszol, betesznek egy katétert, belefecskendezik a kontrasztanyagot, és követik az útját. Nekem ez volt, UH-s, és nem fájt jobban, mint egy sima mensis hasfájás. Inkább feszít kicsit, de nem vészes. Nekem átjárható volt, akiknek le van tapadva, azoknak jobban fáj, de ha nem elzáródás, csak kis letapadás, akkor ki is nyílhat ettől. Ha el van záródva, akkor jön a műtéti, amikor megpróbálják megnyitni.
2009. júl. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!