Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csökkentheti a teherbeesés...

Csökkentheti a teherbeesés esélyét, ha cica van a házban?

Figyelt kérdés
10 hónapja próbálkozunk, de még semmi! Anyukám és a párom azzal ijesztget, hogy amíg a cica itt van, addig nem lesz baba, mert biztos miatta nem jön össze. Lehet benne valami igazság?
2009. júl. 2. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem,ez nem igaz!Semmi köze szegény cicához!
2009. júl. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
A cica pozitív helyeket szereti, ez nem akadály a baba fogantatásában. Van olyan szoba amit különösen kedvel? Ott próbáljatok összebújni!!
2009. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Először rendesen kitágult a szemem erre a hülyeségre, aztán átgondoltam és van olyan eset, amikor el tudom képzelni. Mégpedig olyankor, ha a cica olyan szinten családtag, mintha már a gyereketek lenne. Sokat van ölelgetve, becézgetve, kielégít minden gondoskodási ösztönt. Talán ilyenkor az ember tudat alatt annyira nem is vágyik "igazi" gyerekre.

Egyébként meg talán ,ég valami extrém allergia esetén testi szinten is talán lehetséges.

Mennyire babusgatod azt a cicát?

2009. júl. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Anyukád arra gondolhat, hogy a cicától terhesen el lehet kapni a toxoplazmózist, ami vetéléshez vezethet. de akinek van cicája, az ezen már szinte biztos, hogy átesett, és ha így van, többé nem kaphatod el. Egyébként is sokkal gyakrabban kapják el az emberek pl. mostalan gyümölcstől. Vérvétellel kimutatható, hogy átestél-e már rajta. De ennek csak akkor van jelentősége, ha már TERHES VAGY, azaz a teherbe eséshez semmi köze a cicának, nem csökkenti az esélyeket, szóval nyugi.
2009. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez hülyeség.Nem lehet hogy ök utálják a cicát és igy akarják eltüntetni a háztol?Ha cica neg.tényezö lenne a teherbeesésnél akkor csak fele népesség lenne a földön.
2009. júl. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon is babusgatom! Állandóan puszilgatom, velem alszik, úgyhogy nagyon. De nem szeretném elvinni egyelőre, amíg nem muszály! Pedig már nagyon-nagyon szeretnénk a babát!!
2009. júl. 2. 17:10
 7/9 anonim ***** válasza:
NE VIDD EL!!Nem ez az oka hogy nem sikerül.
2009. júl. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
De biztos hogy azért nem sikerül de ha még ne adj isten még ékszerteknős van mondjuk a szomszédban akkor tuti hogy sosem lesz gyereked.Hogy a fenébe lehetsz ennyire HÜLYE!!!!!!!!!!!Ja gratula a fantasztikusan okos párodhoz ez az ember egy géniusz,hogy nem szégyelsz ilyen kérdést ki irni?
2009. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem szégyelltem kiírni a kérdést, mert eddig úgy tudtam, hogy szájon keresztül nem lehet teherbe esni, de a te anyádnak sikerült! A GÉNIUSZ!
2009. júl. 3. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!