Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszeminációsok, kikérhetem a...

Inszeminációsok, kikérhetem a véleményeteket? Írnátok?

Figyelt kérdés

Most kezdjük az inszeminációt. Az 5.nap reggelén kell hasba bőr alá szúrni marional injekciót és este egy clostit bevenni. Majd két nap után UH. stb.


Nem akar adni a doki tüszőrepesztő injekciót.

DE ilyenkor ha nem reped meg a tüsző, akkor nem az van, hogy ciszta marad a helyén?

Lányok volt valakinek úgy inszeminációja, hogy nem kapott tüszőrepesztő szurit?

És volt olyan, aki így vegyesen kapta ezeket a gyógyszereket?

Mert itt folyton olyanokat olvasok, hogy csak clostit kaptatok. Írjatok nagyon kérlek!!!!


2012. jún. 7. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én az 1-nél csak closty-t kaptam.

2-nál: closty+merional

3-nál: csak merionalt

Tüszőrepesztőt mindig. Mondjuk én azt hittem azért kell, hogy így be tudják lőni az inszem időpontját, hogy akörül repedjen/ek meg a tüsző/k.

2012. jún. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Én is azt hittem, főleg azért kell a tüszőrepi. Így pontosan be tudják lőni, mikor repednek és pontosan akkor teszik fel a spermát. De így akkor nem felesleges az egész? Csak úgy próbálkozunk????? Nem is értem :(


Meg az tény, hogy ha nem reped meg a tüsző, akkor a helyén ciszta marad a legtöbb esetben. Nekem megy ugye lesz jó néhány tüszőm a gyógyszerektől. Mi lesz velem így????

2012. jún. 7. 09:42
 3/15 anonim ***** válasza:

Én kaptam tüszőrepesztőt minden alkalommal. Viszont úgy gondolom, hogy nem feltétlenül marad ciszta a helyén. Mert a tüszőrepesztő ellenére nem fog minden, teszem azt, 5 tüsző megrepedni, csak az, vagy azok, amik elég nagyok ehhez, elég érettek.

Amelyik meg elég érett, az így is úgy is meg fog repedni.

Vannak orvosok, akik csak clostyt írnak fel, vannak, akik már merionalt is adnak. Én is kaptam az első kettőnél merionalt, a második kettőnél meg puregont.

32hkm

2012. jún. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem maradtál cisztás sosem?

Ami kicsi és nem reped meg, az felszívódik?

2012. jún. 7. 10:22
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen fura,hogy nem akar adni tüszőrepesztőt!

Én vegyesen kaptam a gyógyszereket!

1 inszem:3.naptól 2*1 closty+10-12.nap Merional!(+tüszőrepi)-nem sikerült

2. inszem:3.naptól 2*1 closty+7-9-1-13.napon Merional(+tüszőrepesztő)-nem sikerült!

3. augusztusban lesz!A 3.naptól minden nap Merional!

2012. jún. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mivel pcos vagyok, így is úgy is voltak/vannak cisztáim, így nem tudom neked megmondani, hogy maradt-e cisztám.

Olyan fájdalmas, nagy cisztám nem volt sosem.

És hozzáteszem, nem inszeminációval sikerült a baba. Az utolsó inszemet követő spontán ciklusomban hoztuk össze :)

32hkm

2012. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat lányok!!!!

Ha minden jól megy, akkor kb. 18-19-én inszem lesz. Az első, és remélem, egyben az utolsó is, mert összejön a baba :)


Drukkoljatok kérlek!!!!

2012. jún. 8. 09:05
 8/15 A kérdező kommentje:

Drága Tündérlány!


Hát, eljött az én időm is. Belevágok az inszembe. Tudod, mennyire félek tőle, már írtam...


Drukkolj kérlek!


Kata, ha olvasod, TE is drukkolj kérlek!

2012. jún. 8. 09:06
 9/15 anonim ***** válasza:
Szent egek!Ki vagy??????
2012. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Írj privit!Úgy a neved alapján biztosan beugrik majd%
2012. jún. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!