Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl korai volt a tesztelés...

Túl korai volt a tesztelés vagy tényleg nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Ha a naptárak.com szerint ma 4 hetes és 5 napos terhes lennék (utolsó mensi 03.24-én volt 31 napra jött meg) akkor a teszt kimutatná már a terhességet? Szerdán és ma is teszteltem bár nem reggeli vizeletből és mindkettő negatív lett sajnos. Szerintetek van még remény arra hogy terhes vagyok? Lehet hogy korai volt még tesztelni?
2008. ápr. 26. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
várj még pár napot.ne izgulj
2008. ápr. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom, hogy mi lehet. Én is hasonló cipőben járok. Nekem 03.23-24-25én volt meg, bár nekem ápr. 20-án 1 napos vérzésem volt. 22-én du-i teszt nekem is negatív. Én voltam dokinál, de még ő sem látott semmit 6-án megyek uh-ra. Szorítok Neked. Remélem mindkettőnknek összejön.
2008. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj reggel!!szoritok!
2008. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos most nem jött össze, de nem baj majd most hátha sikerül!
2008. máj. 6. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!