Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a nem várt, de attól...

Megjött a nem várt, de attól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2 hónapja próbálkozunk a párommal, hogy teherbe essek. Tegnap reggel sajnos megjött a nem várt, viszont lényegesen kevesebb mennyiségű. Most elég 1 mini tampon egész napra, alig van vmi, eddig kellett naponta 3 normál méretű tampon. Furán érzem magam, émelygek néha, a szaglásom nagyon kifinomult, irritálnak a szagok (bár ha jól tudom, ez később szokott jelentkezni). Van esély rá, hogy mégis összejött a baba? vagy ez csak véletlen alakult így, hogy kevesebb a mensi?
2012. jún. 5. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Teszt mit mondott?
2012. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka, hogy terhesség ellenére jelentkezzen menzesz szerű vérzés. Előfordulhat, de tényleg ritka, bár úgy veszem észre, itt mostanában egyre többen szeretnének erre alapozni, és ezáltal hiú ábrándokat kergetni. Csinálj egy tesztet, és kiderül.
2012. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tegnap szomorúan tudomásul vettem hogy nincs baba, úgy hogy nem teszteltem, ma gondolkoztam el, hogy kicsit másabb a mensi, és talán mégis van.
2012. jún. 5. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Én mint később kiderült, már terhes voltam, mikor márciusban megjött másodszor is, de igaz, az nem olyan volt mint a szokásos. Sűrű sötét vér volt, és kb. 3 napig tartott. A doki szerint ikerterhességnek indult, de az egyik baba kilökődött.

Tényleg csinálj tesztet, ne kínozd magad. Sok sikert hozzá!

2012. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2012. jún. 5. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!