Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 04. én megjött, de jóval...

04. én megjött, de jóval kevesebb mint szokott lenni, és a hőm 37,2-37,4 között ingadozik. Lehetek mégis terhes hiába megjött?

Figyelt kérdés
2012. jún. 4. 11:02
 1/6 A kérdező kommentje:
**3.án jött meg..
2012. jún. 4. 11:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre itt sokan azt fogják írni, hogy volt olyan, akinek menstruáció mellett is megmaradt a baba..Én nem szoktam túlagyalni..Megjött, új hónap kezdődik..Kész.Ha meg fennáll a terhesség, ami nem valószínű, mert még erősödhet is a vérzésed, akkor szerencséd van..de minek a hiú ábránd..lehet, hogy ezért lepontoznak, de én nem kergetnék fals reményeket..:)
2012. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia,

Nem elkeserítésképpen írom, de múlt ciklusban nekem is ez volt. Kevés volt és rövid ideig tartott, a hőm csak utána ment lejjebb, de akkor is 36,8 körül volt végig. A tesztjeim persze mind negatívak voltak, utána meg jöttek a rosszullétek, émelygés, hányinger, a fogmosás kész rémálom volt, de a teszt ugyanúgy negatív. Azóta eltelt két hét, még mindig rosszul vagyok, de a napokban éreztem ovus fájdalmakat, szóval gondolom csak a testem tett próbára, sajnos.

Azért majd írd meg, ha teszteltél, vagy ha változott valami.

2012. jún. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szia.rem vissza nézel majd,és látod a jó hírt :) akkor még sajnos megjött rendesen,de most nem:D csináltam két tesztet pozitív lett:DDD hála az istennek..nagyon boldog vagyok.alig várom már hogy a nőgyógyász megerősítse :)) rem minden rendben lesz!!!veled mi újság??
2012. júl. 5. 17:49
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, én is most teszteltem 2 full pozitívat...grat neked is..:D
2012. júl. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de jóóó :DD Nagyon örülök neki!!!!Gratulálok!!!! :DDDD
2012. júl. 7. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!