Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a ciklusom 36....

Ma vagyok a ciklusom 36. napján. Egyébként átlagosan 32 naposak a ciklusaim. Még nem jött meg és ma Royal Hcg tesztel teszteltem egy negatívat. Akkor már nem reménykedhetek ugye?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha később volt peteérésed, akkor még bármi lehet... de olyan is van, akinél csak sokkal később kezd el szinesedni a teszt. kitartás! nekem sajnos az előző hónapban megjött 2 hét késés után, de neked még tényleg bármi lehet :(
2009. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Reménykedhetsz még,mivel minden női szervezet más.Lehet, hogy még nem termelt a szervezeted elég HCG-t,és emiatt van,hogy nem mutatja még ki.Próbáld meg egy hét múlva,ha akkor sem jön meg egy érzékenyebb teszttel.Drukkolok,hogy baba legyen.:)Nekem még sajnos nem jött össze,fél éve próbálkozunk!
2009. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a gyors válaszokat.A múltkor nekem is késett két hetet,de akkor nem fájt így a mellem,most valahogy oldalt és bimbó tájékán érzem.Ja és még folyásom sincsen.Hát nem tudom.:(
2009. júl. 2. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem volt folyásom amikor babás lettem, illetve a mellbimbóm fájt, ami addig soha! És addig mindig volt bő folyásom mensi előtt. Szerintem nagyon esélyes vagy.... :)

2009. júl. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!