Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Arthat a torna ha babat...

Arthat a torna ha babat tervezunk?

Figyelt kérdés
tegnapelott volt peteeresem ( Uh) , szorgozkodtunk is parommal , holnap keszulok konditerembe, szerintetek arthatok vele , nem szoktam tulhajszolni magam , van ott szauna is de arrol mar eleve lemondtam az szerintem nem tenne jot , de mit gondoltok a tornarol , van koztetek olyan aki hetente ketszer tornazni jar es babat tervez...?? koszi
2009. júl. 1. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem árthat!!! Elvileg semmi olyan mozgás, amit rendszeresen csináltál eddig is, nem rontja a teherbe esési esélyeket, és a megfogant babának se árt. Az alsó hasizomra nem ajálatos gyakorlatokat végezni, azt hagyd ki, vagy csak kisebb intenzitással csináld.
2009. júl. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem árthat!Én végig tornáztam mindkét terhességemet és csak fittebb lettem tőle,a babának nem ártottam.
2009. júl. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!