Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a görbéről?

Figyelt kérdés

[link] Png

Volt már tüszőrepedés? Nem kellene feljebb mennie a hőnek? Mikor volt PÉ? Miért nem húzta még be? Múlt havi görbém:

[link]

Annyira szeretnék kisbabát...:(


2012. jún. 2. 08:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A 9-esnek ajánlom figyelmébe, hogy nézzen utána ennek a peteérés van, de ovu nincs gondolatnak..:)Egyébként, nekem az orvos igazolta, hogy volt ovu, de nem történt peteérés..:)És ha nem haragszol, jobban hiszek az orvosomnak, akinél már szültem is..:)A kérdezőhöz annyit, hogy akkor van peteérés, ha fennmarad a hőd, több napon keresztül..:)
2012. jún. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Vmit nagyon félreértettél.

Egyébként orvosira járok, pontosan tisztában vagyok a peteérés és az ovuláció fogalmával.

A peteérés azt a folyamatot jelöli, mikor a pete érik. (Meglepő, ugye?...)

Az ovuláció pedig a teljesen megérett petesejt KILÖKŐDÉSE a petefészekből.

Hogy lökődhetne ki a petesejt, ha nem érik meg? Sehogy.

Olyan viszont előfordul (pl. PCOS szindrómában), hogy elkezd érni a petesejt, de megreked, és nem történik meg az ovuláció.

Ezért alakul ki PCOS-be egy rakás ciszta a petefészkekben.

Nem hiszem, hogy az orvosod hülye, de vszínűleg pont fordítva mondta ő is, csak félreértetted.

De szívesen olvasok cikket arról, hogy milyen a peteérés nélküli ovuláció, ha linkelsz nekem.

2012. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, ez ugye nem nekem szólt? Én tisztában vagyok a folyamattal, és nem én mondtam azt a bizonyos dolgot... mindenesetre mára így alakultam...

[link]


Ami aggaszt, hogy alacsonyak tűnik a hőm... mármint másnak felugrik 36,8-ra, 36,9-re, sőt, 37-re ovuláció után...

2012. jún. 3. 13:11
 14/18 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen az előttem szólónak szólt, aki majdhogynem lehülyézett.
2012. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az alaphőd is mintha kicsi alacsony lenne. Nincs gond a pajzsmirigyeddel? Esetleg progeszteront néztek-e már nálad a ciklus második felében?
2012. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Régebbi görbéid nincsenek?
2012. jún. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
11-es!!!Vagy az orvosod mondott hülyességet vagy te hallotad félre..ovuláció peteérés nélkül nincs!Peteérés ovulácó nélkül van!Eü-be dolgozom!Kérdező sok sikert..
2012. jún. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Alacsony az alaphőm? Egy csomó görbét megnéztem, azt hittem a 35,9-36,2 számít alacsonynak... régenni görbém nincs, mert ez a 2. hónap h mérem. Nem tudok pajzsmirigyproblémáról, ezek szerint gyanakodnom kellene? A vérvételes papíron az melyik "tétel"? azt is a 3. é a 21. napiból nézik?

Mai állás:

[link]

2012. jún. 4. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!