Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a görbéről?

Figyelt kérdés

[link] Png

Volt már tüszőrepedés? Nem kellene feljebb mennie a hőnek? Mikor volt PÉ? Miért nem húzta még be? Múlt havi görbém:

[link]

Annyira szeretnék kisbabát...:(


2012. jún. 2. 08:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Látom a mostani nem látzsik.. szóval a mostani görbém:

[link]


És a múlt havi:

[link]

2012. jún. 2. 08:02
 2/18 anonim ***** válasza:
56%

Én erre még nem mondanám, hogy volt!

Még várj!

2012. jún. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem sem volt meg a péd és múlt hónapban sem!Az a sok vérezgetés nem valami biztató!:(
2012. jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem volt még PÉ? Sírva fakadok. Szentül hittem, hogy ugrott a hőm, ez jó jel. De ezek szerinte megint hoppon maradok... A múlt hónapban volt egy fertőzésem középidőtől, azért vérezgettem, egyébként csak mensikor szoktam...
2012. jún. 2. 11:01
 5/18 anonim ***** válasza:
A görbéd alapján a 16. napon volt ovuláció, ami még nem jelenti a peteérést is..:) Ne keseredj el..:)
2012. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27-től 30-ig megtörtént a tűszőrepedésed!Szoritok:)Ha még feljebb megy vagy ilyen magason marad akkor tuti megvolt abba a párnapba:)
2012. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megnéztem a két görbét és mind a két hónapba a 15-ik napon volt a tüszőrepedésed:)
2012. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de elbizonytalanítottatok:( hogyhogy vki szerint nem volt PÉ, mások szerint igen... és mit jelent az, hogy megvolt az ovuláció, de nem jelent peteérést??? A peteérés vége az ovuláció=tüszőrepedés, vagy tévedek? Olyan boldog lennék, ha... ki se merem mondano... PCOS vagyok kezelt IR-rel, ezért a nagy bizonytalanságom...:(volt már valakinek hasonló görbéje?
2012. jún. 2. 17:05
 9/18 anonim ***** válasza:

Az előző ciklusban volt peteérésed, méghozzá egy nappal később, mint ahogy a ciklus.hu jelölte.

Most pedig vszínűleg a 16. napon volt, de ez majd akkor derül ki, ha fent is marad a hőd. Azért nem jelölte még a ciklus.hu, mert el kell telnie pár napnak hozzá.


Egyébként ezzel a vérezgetéssel (ha mindig ilyen), akkor nem árt orvoshoz menni, utalhat progeszteron hiányra.


Az meg butaság, hogy ovu van, de peteérés nincs...ilyen nincen.

Peteérés lehet ovu nélkül, de fordítva nem.

2012. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó. A vérzés múlt hónapban egy fertőrés miatt lehetett egyébként sosem volt közti vérzésem.Kíváncsi leszek a reggli hőmre...
2012. jún. 2. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!