Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnezne valaki legyszives,...

Megnezne valaki legyszives, aki ert a gorbekhez? Rendesen vezetem, de nem tudom remenykedhetem-e? Az elozo honapban nem volt ilyen magas a reggeli hom,36,6 fole soha nem ment.

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 30. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy biztos: akár terhes vagy, akár nem, a görbéd igazán szép, így kell kinéznie. Jókor is voltatok együtt. Hány naposak a ciklusaid? Mert ugye leesnie csak a nemvárt napján kell, ha nem vagy babás, addig ugyanúgy fennmarad egy rendes ciklusnál. Szóval esélyes :) De miért csináltál mensi alatt és középidő körül terhességi tesztet?
2009. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem reménykedhetsz, főleg, ha holnap még fentebb megy a hőd! Szurkolok!

Amúgy nekem is pont jún. 5-én jött meg.

Csatolom a görbémet. Nem valami fényes.


[link]

2009. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a ciklusaim 29 naposak,meg van 3 napom a nemvartig..tesztet azert csinaltam,mert nem rendes menszim volt,hanem barnazas,ami sokkal kevesebb mennyisegu volt,mintha rendesen megjott volna,de a tesztek - lettek. :( Szoval csak menszi napjan esik le a ho?


2.valaszolonak: Mi bajod a gorbeddel???szepen fent van a hod! MIkorra nem varod?? :)

2009. jún. 30. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Júl. 3-ra nem várom. Még ma is ment fentebb, de tudom, hogy úgyis meg fog jönni. Miért is pont most sikerülne?!
2009. júl. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja! A második voltam az előző válasznál is.

Szurkolok neked nagyon!

2009. júl. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!