Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg van olyan, hogy mikor...

Tényleg van olyan, hogy mikor valaki kismama lesz fáj, feszül, felpuffad az alhasa?

Figyelt kérdés

Vagy csak egy valaki elkezdte ezt a hülyeséget és már mindenki ezt képzelgi magának?

Nem vagyok kismama, és nem is fáj a hasam, csak érdekel, hogy ez tényleg lehet tünet?


2008. ápr. 24. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hajajj!Én most 36 hetesen megint úgy fel vagyok puffadva,mint egy lufi,ami miatt esténként hangos pukik sokaságát eresztem el.Az elején is jó sokáig,úgy a 11-12. hétig fel voltam puffadva.

Tehát az én esetemben nem a képzelet játszik,ugyanis nem is készültem a terhességre,hanem véltelen baba van a dologban,tehát a legtöbb tünetet az elején úgy figyeltem meg magamon,hogy nem tudtam mitöl is van az.Illetve nem is tudtam,hogy mik a terhességgel járó dolgok,ugyanis nem olvastam azelőtt kifejezetten a témában semmit.

2008. ápr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én menses előtt puffadok, és amikor megjön, akkor egy csomót járok pisilni.
2008. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és a fájdalom, igen, a méh egyből elkezd tágulni és emiatt menses szerű érzéseid vannak. (2.)
2008. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!