Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális dolog az, ha szeretke...

Normális dolog az, ha szeretkezem a párommal, másnap reggel mikor először megyek wc-re, nyálkás váladékom van, vagy inkább folyásom?

Figyelt kérdés
Teljesen átlátszó a folyás. Rendesen meg szoktam fürdeni szeretkezés után, bár intim lemosót nem használok. Ez normális dolog, vagy valami bajom lehet, mert babát szeretnénk, de eddig még nem sikerült.
2008. ápr. 24. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Normális, csak amíg nem akartál babát, nem figyelted magad, és ezért nem tűnt fel. A felesleg folyik ki szép lassan.
2008. ápr. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első váaszolonak igaza van!Nyugodj meg ezek a bentmaradt kiskatonák!:) Mióta próbálkoztok?
2008. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
január közepe óta
2008. ápr. 24. 09:47
 4/6 A kérdező kommentje:
úgyhogy még nem vagyok nagyon elkeseredve
2008. ápr. 24. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem is szabad görcsölni semmin!És ne is gondolj semmi babás témán csak éld a napokat!Akkor könnyebb lesz!Én tapasztalatbol mondom mi már 3 éve próbálkozunk!És most vagyok azon a szinten hogy nem gondolok rá!Ugyhogy nyugi és sikerülni fog én szorítok!;)
2008. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, az a maradék cucc, ami kifolyik, és ez akár egész nap csordogálhat!

Viszont, ha elfogadsz egy tanácsot: ha babát szeretnétek, szex után egy darabig ne mosd ki magad alul, inkább csinálj gyertyaformát, vagy emeld meg a csípőd - segítve a katonáknak a célbaérést.

Sok sikert!

2008. ápr. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!