Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elevit segít a teherbeesésen?

Az elevit segít a teherbeesésen?

Figyelt kérdés

olvastam egy felmérést miszerint azok a nők akik elevitet szedtek hamarabb teherbe estek.100 nőből 41.ez elég jó arány.én a ti személyes tapasztalataitokra lennék kiváncsi.mert ezt az a cég írta amelyik az elevitet forgalmazza.és hát ugye valahogy el kell adni...

mennyibe kerül?mert erre nem tértek ki valamiért...


2008. ápr. 23. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom hogy segit e a teherbeesésben de mindenképpen jo ha elötte,amikor mär babär terveztek elkezdesz napi 1et enni,mert mär elökészited a szervezeted különbözö vitaminokkal.az elevit tényleg nagyon jo!!!terhesséG aatt is szedtem napi egyet.sväjcban szültem,itt järtam orvoshoz is,csak nem mond butasägot...:).az ära meg gondolom pesten mäs mint itt.itt volt asszem 4500 ft.kb..
2008. ápr. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi!gyors voltál...
2008. ápr. 23. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az Elevit,fontos vitaminokat,ásványi anyagokat tartalmaz,mint például Folsav.Azt nem tudom,hogy a teherbe esést befolyásolja e,az Én orvosom azt mondta,a probálkozás ideje allatt el lehet kezdeni szedni.Egy havi adag volt 2000ft.
2008. ápr. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elözö hozzászoló vagyok.Ajánlott mennyiség napi 1.
2008. ápr. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én most kezdtem el szedni, de előtte kikértem a dokim véleményét. Azt nem tudom, hogy segít-e a teherbeeséshez, de azt tudom, hogy a dokim kifejezetten javasolta, mert nagyon sok vitamin van benne, és ha gyereket akarunk, akkor ez a vitamin nagyon jó! Én ajánlom neked! A 30 db-osat 1995,-Ft-ért vettem. Van 100 db-os, az azt hiszem 5.500,-Ft körül van! Remélem segítettem! Szorítok neked, hogy sikerljön a baba!
2008. ápr. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hello, Én már hónapok óta napi egyet szedek, és szintén úgy tudom, hogy a teherbeeséshez sok segítséget nem nyújt, viszont egy megfogant terhesség esetében sokat segíthet, hogy meg is maradjon, és a baba egészségesen fejlődjön, leginkább a vitamin és folsav tartalom miatt. A 100 db-os kb. 6000 Ft.
2008. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi csajok!akkor elkezdem szedni!!!
2008. ápr. 24. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!