Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek a gorbemet? Mit...

Megneznetek a gorbemet? Mit gondoltok hogy alakul? Lehet sikerult most?

Figyelt kérdés

Mar nagyon szeretnenk picibabat! Tuneteim, hogy ma egesz nap olyan furcsan faj a derekam, nem is faly csak erzem hogy van. Meg az a furi, hogy nincs folyasom, pedig mensi elott kremes szokott lenni. Es a mehszalyam fent van es kemeny. szerintetek?

[link]


2009. jún. 27. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia !

Szerintem a 19. napon volt ovulációd,és nem akkor,mikor a ciklus.hu behúzta.De lehet picit megkeveredett,mert pár napot kihúztál,hogy ne vegye figyelembe.

az,hogy a méhszáj fent van és kemény,gondolom zárt is,szerintem jót jelent.Védi,aki bent van:):):)

Legkorábban én 1 hét múlva tesztelnék,de még az is lehet korai.

2009. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi! Igen szerintem is a 19. napon volt ovum. Egy bajom van hogy amiota merem a homet, 2 honapja, mindig igy van az ovum ,de viszont 30. napra mejon, tehat a lutealis fazis igy 11 napra jon ki. Kicsit aggasz hogy ez nem e tul rovid! Vagy mitol lehet?
2009. jún. 27. 17:19
 3/4 anonim ***** válasza:
te is a 27. napon vagy?én is:)Nekem van folyásom krémes!
2009. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! 28. napon vagyok es 30 szokott lenni. Van gorbed? Te mikor tesztelsz?
2009. jún. 27. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!