Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt mennyivel lett...

Nem várt előtt mennyivel lett pozitív a tesztetek?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
1 nappal előtte,x-epil, elég halvány volt a 2. csík de látható
2012. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szintén x-epil, 4 nappal előtte. Teszteltem, mert erős terhességi tüneteim voltak. Halvány lett, de jól látható két csíkos. :)


31hkm

2012. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 nappal, de nagyon halvány volt még,alig látható. 4 nappal előtte viszont egyértelűen ott volt a csík.
2012. máj. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Semennyivel, nekem mindkét terhességnél a vérzés kimaradása után lett csak pozitív a teszt. Elsőnél 14-re vártam, 16-án teszteltem pozitívat este, másodiknál 28-án kellett volna megjönnie, 30-án délután volt pozitív a teszt.

Bár nem ez volt a kérdés, csak azért írtam le, hogy ne aggódj, ha a mensi napja előtt vagy napján még negatívod van.

2012. máj. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Eszter858585 ***** válasza:
5-6 nappal elotte, de nekem 30 naposak a ciklusaim. DPO 11 volt (vagyis ovulacio utan 11 nappal).
2012. máj. 23. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos csak a menstruáció elmaradása után négy nappal lett csak pozitív a teszt, mindhárom alkalommal. Nekem viszont nem középidőben van az ovum, hanem kicsit később és 25-ös tesztet használtam.
2012. máj. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem 1 héttel a nem várt előtt lett pozitív,és azóta is az:))Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 28. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!