Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van aki mostanában készül...

Van aki mostanában készül lombikra? Az idén? Van kedvetek beszélgetni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 18. 10:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Kaptunk időpontot jún. 19-re :)
2012. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok.

Csatlakozom én is ha nem baj.

Mi áprilisban voltunk konzultáción, de fele vizsgálat már megvolt az itthoni dokimtól. Vidéki vagyok, és Pestre járunk fel. Már megvoltak a kötelező vizsgálatok, majd 1 hét múlva megyek vissza a dokimhoz, hogyan legyen tovább. Doki júliusra tervezte. Az első lombikom lesz. Izgulok.

Megkérdezhetem ki hova jár?

Üdv.: R

2012. máj. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Mi Szegedre járunk. Június 6-án kezdek fogamzásgátlóval. :) De még nincs meg minden vizsgálatunk...

(1. válaszoló vagyok)

2012. máj. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni tőletek, hogy nektek is fizetős a sok-sok vizsgálat? Mert én kaptam egy árlistát, amin a konzultáció 15000 és a többi vizsgálat is mind fizetős. Ha itthon megcsináltatom, akkor nem, de gondolom a beültetést megelőző ultrahang, hormonvizdgálat, hogy mennyi hormonadagolás kell, ilyenek is külön fizetősek??

Vagy azokat is meg lehet csináltatni helyben itthon??

2012. máj. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Egyébként én azt hittem hogy teljesen támogatva van az egész, és csak az injekciókért meg a gyógyszerekért kell fizetni..:( akkor miért fizetünk ennyi tb-t?? :(((
2012. máj. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

11-es vagyok: mi Győrbe fogunk járni.


Kedves első válaszoló, megkérdezhetem, hogy miért kezdtek fogamzásgátlóval?


Kedves utolsó! Én már eleve úgy állok neki, hogy fizetni kell mindenért, de talán ez nincs így teljesen. Hormonvizsgálatot csináltathatsz tb-re is, ha jól tudom.

2012. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Azért kezdünk fogamzásgátlóval, mert nincs igazán ciklusom és így majd ezzel előidézünk egy megvonásos vérzést, ahonnan majd tudjuk indítani a stimulálást. Másrészt meg időzíteni akarunk, hogy akkorra legyek "kész", mire a férjem is hazajön/megy... (még én se vagyok otthon, azért fogalmaztam ilyen kaotikusan)
2012. máj. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 2. vagyok. A héten kezdem el a szurikat, ha megjön a menstruációm. Antagonista protokollom lesz! Egyébként a BMC-be járunk!

Nekünk 2 hormonvizsgálatért kellett fizetni, a többi TB-re ment!

2012. máj. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Köszi Kedves 17-es. Sok sikert mindenkinek!
2012. máj. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Van olyan köztetek, aki Merkformint szed inzulinrezisztenciára? Én azt szedek már január óta, mert duplája volt az inzulinom a megengedettnek. Szerintetek sikerülhet??
2012. máj. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!