Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik a menstruációm....

2 napja késik a menstruációm. Vasárnap este éreztem olyan görcsöt mintha meg akarna jönni és hétfőn reggel is. Azóta semmi.. se görcs, se mensi. Lehet baba?

Figyelt kérdés
A melleim érzékenyek,de tűrhető.Sikerülhetett?Fél éve próbálkozunk.Ma reggel hányingerem volt.Más tünetem nincs.Sosem késett eddig.Reménykedhetek?Reggel teszteljek vagy akár most is lehet?
2008. ápr. 23. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem holnap reggel tesztelj!

Drukkolok!

2008. ápr. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha kesik a mensid es a tuneteid is vannak talan kimutatja mar a teszt most is, de biztosabb reggel az elso vizeletbol..ha baba gartulalok!
2008. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szia most tesztelj nekem pénteken kellene megjönnie de már most lett két csíkom igaz hogy nagyon halvány de ott van
2008. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

:D

reggel tetsztelj, de ha esetleg neg.-ot mutatna ne keseredj el, nekem egy hét kellett hogy poz. legyen a neg. tesztből.szóval akkor párnap múlva újra tesztelj

drukk:D

2008. ápr. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanígy kezdődött a mensi előtt 1 nappal nagyon görcsöltem utána elmult 3 nap mulva pozitívat teszteltem.
2008. ápr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..azt hiszem várok még 1-2 napot,mert félek a csalódástól(volt már negatív tesztem régebben).Köszönöm,hogy drukkoltok!:DMajd megírom mi lett!
2008. ápr. 23. 12:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is okosan teszed, ha vársz pár napot! Nagyon nem jó egy csíkot látni azon a fránya teszten! Én is tapasztaltam már! Szorítok nagyon, hogy most két csík legyen!
2008. ápr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sikerült! :)
2008. ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!