Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap töltöm a 25. hetet,...

Holnap töltöm a 25. hetet, reggel a bal részén a hasamnak, alul befeszült, mintha húzta volna a görcs, pár másodpercig tartott csak, kb 10-15, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Régebben is volt már ilyen,akkor azt mondta a doki hogy normális hirtelen mozdulatoknál.Viszont most feküdtem oldalt akkor jött,és elég erősen éreztem,ez lehet a keményedés?Vagy az milyen?bár nem is néztem hogy be vagyok e keményedve,mert kicsit bepánikoltam.
2010. jan. 31. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt,szóltam a dokinak,azt mondta nincs baj de szedjek magnéziumot.

De mindig mindent megkell kérdezni a dokitól vagy a védőnőtől!Azért vannak!

2010. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem végig a terhesség alatt voltak, ilyen keményedéseim, főként oldalt fekeve.

Ha oldalt fekszel tegyél egy párnát a hasad alá és igyál magnéziumot.

Nyúlnak a méhizmok, ahogy nő a baba és ez miatt van a rövid ideig tartó keményedés.

De, azért hívd fel az orvosod, mégis jobb, ha ő nyugtat meg!

2010. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,majd 11.én kell mennem a dokihoz,ha addig nincs semmi majd rákérdezek.Szedem a magnéziumot,általában nincs semmi panaszom.
2010. jan. 31. 18:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Magne B6-ot szedsz? Az jót tenne.
2010. febr. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szedem a béres magnéziumot.Most volt itt a védőnőm,azt mondta,hogy ilyenkor előfordul,lehet a baba úgy fordult vagy ilyesmi,vagy calcium hiányom van.
2010. febr. 1. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!