Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ne haragudjatok de nem kaptam...

Ne haragudjatok de nem kaptam még választ mert már egyszer ki iram. Legyszi irjatok?!

Figyelt kérdés

Baj van? Ez mit jelent?


Sziasztok.Az áprilisi honapban a menzim 2 napig tartott.Megjött 20.án és 22.én már nem volt semmi. A ciklusaim 29-30 naposak.De most valami történt.14.-én este észrevettem hogy egy csepp halvány rozsaszin vér folt volt a wc papiron.Gondoltam beágyazódás.DE Más nap reggelre elkezdtem barnázni és még azota is tart.nem sok de ott van és nem elég neki a tisztasági betét vagyis olyan enyhe vérzésnek felelne meg.Mi tőrténhetett szerintetek??e honapban 21-22.-én kellet volna megjönnie.


2012. máj. 17. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs.Menj el nőgyógyászatra.Vmi nagyon megkavarta a ciklusod.
2012. máj. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Reggeli vizeletből csinálj terhességi tesztet és az eredménytől függetlenül menj orvoshoz.
2012. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt hasonló, mikor valami miatt több héten keresztül nem volt étvágyam, és alig ettem. Akkor így össze-vissza vérezgettem, kb. 2 hetente megjött, és csak gyengén, 1-2 napig vérezgettem. Aztán mikor helyrejött az étkezésem, akkor a ciklusom is szépen visszaállt.

Szóval neked is valami felboríthatta a hormonháztartásod, de ennél pontosabbat mi nem tudunk mondani. Menj el orvoshoz.

2012. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A nődoki azt kérdezné (ha oda mennél elsőre) hogy, készített e terhes tesztet.

Szerintem csinál egyet holnap reggeli pisiből.

Ez egy kiinduló pontnak jó.

Ha pozitív nem csodálnám. Annyi és megannyi fura történetet hallottam és olvastam itt is hogy, nem csodálkoznék.

Ha negatív a teszt menj el dokihoz mert nem árt tudni mi lehet ez és kérlek oszd meg velünk is.

Előre is köszönöm :-)

2012. máj. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Renben holnap veszek tesztet és szombat reggel megcsinálom.és majd megírom mi lett az eredmény,bár bizok benne hogy inkább baba.
2012. máj. 17. 13:40
 6/6 A kérdező kommentje:
teszteltem ma hajnalban egy full + de már korházban vagyok sajnos elvetéltem kb 5 hetes terhes voltam.Azt modta a doki hogy ahhogy elkezdtem barnázni az már rosszat jelentett egyből mennem kellet volna a korházba.mondtam neki hogy meg sem fordult a fejemben mert mult honaba 2 napot megvolt picit és azt mondta hogy akkor már ababás voltam.sajnos ez történt velem
2012. máj. 19. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!