Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az elmúlt másfél évben már...

Az elmúlt másfél évben már harmadszor estem teherbe, és mind a három alkalommal el is vetéltem. Kétszer nem sokkal a teszt után, egyszer pedig 8 hetesen. Mi lehet az oka? Már teljesen kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

De ezt az orvosnak kell kivizsgálnia. Lehet hogy van valami szervi dolog a háttérben, de lehet, hogy "csak" így alakult. Egy baráti házaspárunk van, ők nagy családot szerettek volna, és két terhességet tudott kihordani az anyuka, és legalább 10 babájukat elvesztették 10 év alatt, pedig elvileg orvosilag minden rendben volt náluk.

Néha az okok homályban maradnak...


Sok erőt Nektek!

2012. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést ne itt tedd fel, hanem a nőgyógyászodnak. De mindenesetre nem ártana egy alapos kivizsgálás, legalábbis ami a hormonjaidat illeti.
2012. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ, szerintem elmegyek dokihoz és alaposan kivizsgáltatom magam. Figyelte a peteérésem, talán valami hormonprobléma lehet. Sajnos elképzelni sem tudom.
2012. márc. 25. 16:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindenféleképpen a dokitól kérd, hogy a hormonokat nézze meg (mensi 3. napján és a 26. napján) Nagyon sok ok lehet, nekem pl: a magas prolaktin miatt ment el a nem várt után 1 héttel.

Ne legyél kétségbeesve, megfogják találni az okot.

2012. márc. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát elvileg a pajzsmirigyem rendben van, azt nézték nem is olyan régen
2012. márc. 25. 22:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj el terheléses inzulin és cukor vérvételre. Az inzulinrezisztencia okozhat korai vetélést.
2012. márc. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azon is voltam,ezekkel minden oké holnapra pedig már meg is van a beutalóm vérvételre és megnézik a hormonokat. Remélem nincs nagy baj és hamar rendbe hozzák
2012. márc. 26. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!