Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig élnek a spermiumok?

Meddig élnek a spermiumok?

Figyelt kérdés
Vagyis igazából az a kérdésem, hogy ha mondjuk 2 naponta szeretkezünk a párommal, akkor lesz elegendő spermium ahoz, hogy ha találkozik a "szerelemmel" akkor lehet belőle akár baba is?!
2008. ápr. 23. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt mondják, a legideálisabb, ha másnaponta vagytok együtt, ennyi idő kell a megfelelő minőségű sperma újratermelődéséhez.

Sok sikert!

2008. ápr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én több helyen olvastam és nagyon megdöbbentem, hogy a spermiumok, akár 4 napig is képesek életben maradni. Na jó jó, de hogy? Közben leugranak a tescoba kajáért, vagy hogy.........???
2008. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A 2. válaszolónak üzenném, hogy én is olvastam ilyesmit, és nőgyógyásztól, vagyis nőgyógyász írta! Ja és tesco azt hiszem nem lesz a közelükben :):):)


Köszönöm a válaszokat!

2008. ápr. 23. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:

átlagosan 72 oráig élnek. de ez lehet több és kevesebb is.

ne legyetek buták csak tudja a doki hogy meddig élnek.

2008. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom 3 napig élnek!

És én azt olvastam hogy 2 naponta jó együttlenni , van elég idő az újra termelődéshez!

2008. ápr. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!