Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg a babához elég kétnapo...

Elvileg a babához elég kétnaponta együtt lenni, nem? Mert a spermiumok 48óráig tuti élnek. Akkor miért olvasom mindenhol, hogy ovu időszakában MINDEN NAP együtt kell lenni. SAjnos ez nekünk nem jött össze, remélem nem ezen múlik

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a spermiumok 3-4 napig is életképesek,persze nem mindegyik.:)Amikor a barátnőmék próbálkoztak a babával, azt tanácsolta az orvos, hogy lehetőleg ne legyenek minden nap együtt, mert növeli a teherbeesés esélyét, ha pár napig kihagyják az együttlétet, és a peteérés körül történik.Sok sikert!
2009. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És sikerült nekik?
2009. nov. 12. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, de nem ezért. A barátnőmnek nagyon komoly kismedencei összenövései voltak, és mindkét petevezetéke el volt záródva.Volt már hormonkezelésük, inseminációjuk, laparoszkópiás műtét stb. Sajnos, nem járt sikerrel. De ha Te egészséges vagy, nem lesz semmi gond.Van olyan barátnőm is, aki a pár napos pihentetésnek köszönheti a gyönyörű kislányát.
2009. nov. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a párodna van elég "anyaga"akkor szerintem minden nap is lehet főleg a pé körül.De ha 2 naponta vagytok eggyütt,szerintem az is jó:)Láttam én már mindenfajta terhes görbét,ahol minden nap pé körül eggyütt voltak,és olyat is akik 2-3 naponta.Sok sikert!
2009. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyat is láttam pont a napokban, hogy csak 2x voltak együtt egész hónapban, és nekik is sikerült, görbéből meg nem lehetett levonni semmit! szerintem szerelmeskedjetek amikor jól esik, a női szervezet érzi a legjobban mikor kell kívánnia a párját!
2009. nov. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam, hogy nem jó a minden napos együttlét. Spermavizsgálat előtt is meg kell tartani a 4-5 napot, mert állítólag akkor a legjobb a minősége.
2009. nov. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Előző terhességem úgy sikerült, hogy EGYSZER voltunk együtt!!!de sajnos elhalt a terhesség 9 hetesen
2009. nov. 13. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!