Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbahagytam a gyógyszert...

Abbahagytam a gyógyszert (Meliane) 38 napja! A mensesem még nem jött meg, de már nem védekezünk! Lehetek így terhes, hogy nincs mensesem?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2009. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért a gyógyszer abbahagyása után igen csak megkavarodhat a ciklusod én a helyedben tesztelnék és minden kiderülne!
2009. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is tesztelj.

Drukkolok!

2009. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia!Én májusban hagytam abba Yasminelle szedését, aztán megjött a megvonásos,majd 37 napra a következő,mi sem védekeztünk.Teszteltem.Negatív lett:-(Idő kell a szervezetnek amíg kicsit helyrerázódik.De a biztonság kedvéért azért tesztelj.Aztán drukkolok hogy minél hamarabb +legyen!
2009. jún. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehetsz terhes, de én a helyedbe megvártam volna a három hónapot. Mi se vártuk meg meg is lett az eredménye.

Sajnos meghalt a baba 11 hetes volt. De remélem te jobban jársz. Szorítok értetek.

2009. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fél évig még kéne óvszerrel védekeznetek, mert így jelentősen megnő az esélye, hogy a kisbaba fejlődési rendellenességben fog szenvedni. Én biztos tutira mennék, az a hat hónap ide vagy oda nem számít már.
2009. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt mondják a dokik, hogy a mai tabik után már nem kell várni semennyit. Ez csak ilyen régi beidegződés. Ettől nem hiszem hogy lesz bármi baja is.

Simán lehetsz terhes, de lehet csak a tabi miatt kavarodtál össze. Tesztelj, az majd megmondja.

2009. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!