Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig kell próbálkozni?

Meddig kell próbálkozni?

Figyelt kérdés
Tegnap este pozitív lett az ovu lh tesztem (Gabriel) Akkor most meddig kell probálkozni.Már 3 éve próbálkozunk szedtem clostit ez volt a 2 hónapom és iszom a cickafarkfű teát meg majd a palástfűvet.Szerintetek teherbeesem ebben a hónapban, ja és a hőmet is mérem.
2008. ápr. 23. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az ovu teszt pozitiv lett, akkor van kb 2-3 napotok, de a petesejtnek csak 24 oraja van a megtermekenyulesre. En baratcserje es palastfu cseppeket iszok. A teherbeeses nem konnyu, meg ha minden stimmel, akkor is kb. 20% az esely. Turelem, es probalj nem gondolni ra. En is igy teszek.
2008. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amikor pozi lett, akkor másnap még nézz meg egyet, mert általában két napig pozi. Az utolsó pozi nap után van az ovu, ezért jó ha akkor szeretkeztek, amikor pozi, de bizti ami bizti alapon, utána is egyet.
2008. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és vágd ketté a tesztet, hogy többet tesztelhess! Hosszában persze. szép vékony csík lesz, de működik. Ha nem kazettás persze, azzal ne tegyél ilyet.
2008. ápr. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!És minden tanácsot megfogadok!Sajna kazettás tesztem van de még van 3 db és megcsinálom!!!!Remélem sikerülni fog a babó!!
2008. ápr. 23. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!