Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem magyar állampolgárként,...

Nem magyar állampolgárként, hogy vehetem igénybe a magyarországi Lombik-programot?

Figyelt kérdés
Erdelyben elek,a ferjem ronam allampolgar,es nallunk sajnos a lombik bebi programot nem tamogatja az allam,akinek van penze megcsinaljak,akinek meg nem az gyermektelen marad!egy probalkozas 3000euroba kerul,es nekunk nincs annyi penzunk hogy ezt megfizessuk! szeretnem elintezni a magyar allampolgarsagot,ahoz hogy en is reszt vehessek ebben a LOMBIK bebi programban,de nem tudom hogy hol kezdjem,mi SZATMARNEMETIBEN LAKUNK,es azt sem tudom hogy melyik klinika volna a leg kozelebb hozzank! mar 2 ve nem jon a baba,voltunk kivizsgalason is nekem a progreszteronommal van baj,a ferjemmnek pedig a sperma szama nagyon alacsony. mar az ideg ossze omlas szellen allok mert mar nem tudom hogy m,it csinaljak hogy nekem is lehessen mar vegre babam!azt sem tudom pontosan hogy ha elfogada e a TB azt hogy mi meg csak most csinaltatnank meg a magyar allampolgarsagot. azt mar hallotam hogy a gyogyszereket mi kell majd hogy alljuk,meg termeszetesem addig ameddig ott tartozkodnank szallodaban kelle hogy lennunk ami megint rengeteg penz,de valahogy ossze szednenk annak erdekeben hogy lehessen nekunk is babank! aki tudna egy jo tanacsot adni,az kerem segitsen,elore is koszonom!
2012. máj. 16. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a debreceni klinika van hozzátok legközelebb.

[link]

[link]

2012. máj. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Te magyar állampolgár vagy? Ha nem, évek kellenek, míg az lehetsz. A másik meg: a gyógyszerek, és az állítólagos itt tartózkodás is kijön abból a 3000 euróból.
2012. máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
en magyar nemzetisegu vagyok,Erdelyben lakom itt szulettem,magyar iskolaba jartam,a ferjem az roman,es a tesvrerrem az mar megszerezte a magyar allaompolgarsagit a nagyapank utan,mert a nagypapam az magyar allampolgar!eppen ezert en is meg szeretnem szerezni,hogy igenybe tudjam vehetni a Lombik bebi programot! hat de azt nem tudtam hogy eppen ennyire draga volna a gyogyszerek hogy mar benne volna a 3000euroba
2012. máj. 16. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Kettős állampolgár vagyok, román-magyar. Részt vettem lombikbébi programban, amit az OEP finanszírozott, de én úgy tudom, hogy a magyar állampolgárság mellett Társadalom Biztosításod is kell legyen, ahhoz, hogy támogatottként részt tudj venni a programban. A gyógyszereket neked kell fizetned.

Ezt nem tudom pontosan, de biztosabb az, ha felhívod valamelyik intézetet, Pl. Kaáli-t és ott bővebb információt adnak neked.

2012. máj. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kedves masodik , mar nem telik tobb evbe hogy magyar nemzetisegu, magyar allmpolgar lehessen, foleg igy hogy mar a testvere megszeezte azt.


a kerdezonek minel hamarbb intezd el a papirjadat, ha van valaki kihez bejelented lakcimedet kint akkor kapsz egeszsegugyi kartyat is, ha jol tudom, viszont a ilyen tamogatasokrol nem tudok semmit, utanna kell nezni

2012. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!