Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS segítségre lenne szükségem?

SOS segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Tegnnap hajnalban jött meg hivatalosan, ngy hasfájás, erős vérzés közepette, de előttemár hétfőtől voltak mesis görcseim, barnázás. Ma viszont egyszercsak úgy éreztem, kibújuk belőlem valami, elöntött a vér... A betétben 2 "dolog" volt, aztán jött még egy darab. Elnézést a szemlélees ábrázolásért, de meg vagyok ijedve. Lehet hogy elkezdődöt valami, csak nem tudott befejeződni? Gondolom a nyálkahártya vált le 2 hatalms darabban, de velem ilyen még soha nem fordult elő. Mi lehet az oka? Babát szeretnék...:( Van értelme tesztet vennem, hogy legalább tudjam, ha elindult valami és nem vagyok totális csőd?

2012. ápr. 15. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia! Ilyenkor már nincs értelme tesztelgetned :(

Ha nem szokott ilyen darabos lenni a vérzésed, lehetséges, hogy ott volt egy baba, csak nem tudott beágyazódni.

Nekem 3 vetélésem volt, és mind a háromnál egy kisebb darab esett ki belőlem, de aztán hirtelen elállt az egész vérzésem, érdekes jelenség volt. A tesztem persze előtte pozitív volt, de ez után az eset után másnap teszteltem egyet és már sajnos nem mutatott semmit.


Tehát nincs kizárva, hogy lehetett egy terhesség, és a baba nem tudott beágyazódni :(

2012. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De ha tesztelnék, legalább tudnám, hogy képes vagyok teherbe esni, csak van valami oka, amiért nem marad velem... És akkor nem várnék legközelebb eddig, hanem már korábban cselekednék, menteni a menthetőt. Neked fájt a hasad? Akkor szerinted ma még mutatna valamit a teszt? Vagy lehet ez egy természetes jelenség is?
2012. ápr. 15. 11:08
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha tudni szeretnéd ma még mutatna valamit. 1 hétig tuti nem ürül ki a hcg a szervezetedből.
2012. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A megkésett menzeszek jelentős része vetélés, anélkül, hogy a nő észrevenni bármit is. És a terhességek jelentős része végződik korai vetéléssel.

Ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy vmi gond van nálad. Az elején még ha nem lenne elég életképes a baba (pl. pont egy "hibás" petesejt termékenyült meg vagy "hibás" hímivarsejt termékenyítette meg), akkor egyszerűen nem tud rendesen beágyazódni.

2012. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ma vagyok a 32. napon, tehát a31.-en jött meg. Nekem van, hogy 28-ra, 30-ra, 32-re jön meg, tehét ilyen tekintetben nem késett, hacsak nem tényleg a 14. napon volt PÉ., amikor eddig számomra még sosem látott átlátszó nyálkám volt. Együtt is voltunk, tehát sanszos. 14+14=28, akkor 3 napot késett. Nem tudom mit csináljak. Olyan rossz érzés...
2012. ápr. 15. 11:31
 6/12 A kérdező kommentje:
Ami miatt pedig végképp aggódom, hogy PCOS és Ir.es vagyok. Nekem nem dobják csak úgy az "ölembe" a babát az égiek.:( kár, hogy nincs visítós, torka szakadtából ordítós smiley.
2012. ápr. 15. 11:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Kiderűlt, hogy nem tudott beágyazódni . Éveken keresztűl próbálkoztunk, amikor rájött az endokrinologus. Kaptam duffastont és 5 hónap múlva ikrekkel lettem terhes. Már 12 évesek és még két szülésem volt. 4 gyerkőc anyukája. Én a helyedben orvoshoz mennék nem-e maradt vissza valami, meg kiderítsék mi lehetett a gond. Szorítok, hogy hamar sikerűljön neked is a baba.
2012. ápr. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tehát at javasoljátok, hogy teszteljek? Holnap el kellene mennem dokihoz? Itt a környéken abból sajnos csak nemtörődöm, hozz ár nem értő doki van... azt se tudja, mi a PCO...
2012. ápr. 15. 11:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem elmegyek egy tesztért. A Clearblue elvileg megbízható, de kimutatná már? Úgy tudom 50-es.
2012. ápr. 15. 12:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Érzékeny tesztet vegyél. Az igaz, hogy a hcg nem ürül ki egyik napról a másikra, viszont még annyira az elején járhatsz, hogy még nem lehet olyan magas a hcg szinted, szóval ilyen tekintetben már kis csökkenés is eredményezheti azt, hogy már nem mutatja ki. Úgyhogy ha tesztelni akarsz, akkor ne késlekedj, legkésőbb holnap reggel kéne, hogy még legyen reális esélye.
2012. ápr. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!