Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS segítségre lenne szükségem?

SOS segítségre lenne szükségem?

Figyelt kérdés
Tegnnap hajnalban jött meg hivatalosan, ngy hasfájás, erős vérzés közepette, de előttemár hétfőtől voltak mesis görcseim, barnázás. Ma viszont egyszercsak úgy éreztem, kibújuk belőlem valami, elöntött a vér... A betétben 2 "dolog" volt, aztán jött még egy darab. Elnézést a szemlélees ábrázolásért, de meg vagyok ijedve. Lehet hogy elkezdődöt valami, csak nem tudott befejeződni? Gondolom a nyálkahártya vált le 2 hatalms darabban, de velem ilyen még soha nem fordult elő. Mi lehet az oka? Babát szeretnék...:( Van értelme tesztet vennem, hogy legalább tudjam, ha elindult valami és nem vagyok totális csőd?

2012. ápr. 15. 10:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Negatív. MariaRomed, 25-ös. Miért is hittem, hogy képes vagyok rá:(
2012. ápr. 15. 14:34
 12/12 anonim ***** válasza:
Mert kepes vagy, csak meg nem ertel az ut vegere! Nem szabad elkeseredni, hinni kell tovabbra is a csodaban!
2012. ápr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!