Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség jelei, tünetei...

A terhesség jelei, tünetei elmúlhatnak idővel?

Figyelt kérdés

Eddig fel voltam fujódve, szorulásom volt, fájt a hasam (az egész felületén, nem csak az alhasam), sokszor voltam éhes, ill. feszültek a melleim.

8-9. héttől ezek fokozatosan elmúltak. Most már a 10. héthez közeledek és csak a mellem feszül kicsit, de nem annyira mint eddig, ill. a pocim még mindig nagyon gömbölyű (mint egy 15 hetesé), de nem fáj. Szóval tök jól vagyok! Már ettől izgulok, vajon baj van, vagy csak szerencsés vagyok?


2008. ápr. 23. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szíja!Semmi baj!Nekem 11 hetesen eltünt minden tünetem:)Se felfújodás,se mell feszülés,se émejgés.Általáb a 11-12 hét után meg szünek ezek a panaszok.Ne agódj a babád ott van a legjobb helyen a pocidba.Élvezd a baba várás örömeit!Gratulálok!14 hetes kismami
2008. ápr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazán hálás vagyok a gyors és pozitív válaszodért!!!

Köszönöm!

2008. ápr. 23. 07:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Megnyugtato...mar en is kezdtem parazni,10 hetesek elmultunk es mar se hanyinger...a mellem erzekeny de mar nem annyira...akkor nem vagyok egyedul :-) boldog babavarast!
2008. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!