Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztelnétek a helyemben vagy...

Tesztelnétek a helyemben vagy teljesen felesleges?

Figyelt kérdés

3 hónapja állt be a vérzésem 28 napra.

Múlt hónapban középidő után 1 héttel, és még utána párszor voltunk együtt védekezés nélkül. A mensim csütörtökön pontosan megjött, de csak 3 napig tartott, és alig volt valami. Pár napja néha szédelgek és émelygek.

Konkrétan nincs tervben a baba, csak így alakultak a dolgaink.


2012. máj. 15. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy tesztet megér, és legalább megnyugodsz (remélhetőleg).
2012. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nyugodtnak nyugodt vagyok. Ha jönne a baba, akkor szeretettel várnánk. Ha nem, akkor az sem baj. Van már 2 gyermekünk, elférne a 3. is. :)

Város szélén lakunk, nem olyan egyszerű tesztet venni. Be kéne buszozni a városba érte, de nem igazán van hozzá kedvem.

2012. máj. 15. 14:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha "nincs kedved", ne menj. Ha várandós vagy, az leszel akkor is, ha legközelebb a városban leszel. Vegyél tesztet, ha legközelebb arra jársz. Ha ennyire simán kibírod, akkor miért ne? Én nem bírnám, de ez én vagyok.
2012. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Így gondolom én is, hogy ha legközelebb megyek akkor veszek tesztet. De én is kíváncsi nőszemély vagyok, addig kifúrja az oldalamat.

Azért kérdeztem ,hogy ezekkel a "feltételekkel" van-e rá esélyem, mert akkor bemegyek a héten a kislányommal a városba.

2012. máj. 15. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Majd írj légyszi,hogy mi lett az eredmény! :)
2012. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Negatív lett.
2012. máj. 22. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Lehet csak a hülye front miatt voltál rosszul! Nekem is furcsa a gyomrom néha,olyan mintha a gyomorégést összekevernénk az émelygéssel,és tegnap kétszer szédülés+hányinger volt,és fejfájás! Gondolom a front miatt! :(
2012. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Így is jó. Már beleéltem magam, de nem baj.
2012. máj. 22. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!