Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbém szerint, ti mikor...

A görbém szerint, ti mikor tesztelnétek?

Figyelt kérdés

[link]

3 napja egy 25-ös erősségűvel teszteltem, teljesen negatívnak láttam..most van egy 10-es erősségűm..



2012. ápr. 12. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
3 napja teljesen felesleges volt. szerintem holnap után reggel próbáld, akkor már biztosan látszik ha babó van. Sok sikert, biztató a görbe!
2012. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az előző ciklusod 70 nap volt?!mint akarsz akkor 23. napon?nem értelek
2012. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, mert nem volt pém...és se előtte, se utánna, mint látod,nem volt ilyen.. mindíg 26-28 nap között mozog a ciklusom,

de annyit tudok, ha hőmérőzünk,szépen mutatja hogy volt-e valakinek peteérése vagy sem, és az más kérdés hogy tüszőrepedése volt -e..elvileg ha legalább ovu után 10 napig fent marad, igen..úgyhogy én nem értelek téged, miért kérdezel ilyeneket...

2012. ápr. 12. 21:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb. vasárnap vagy hétfőn, reggeli első vizeletből.


Második: Jelen esetben tök mindegy, hány napos volt az előző ciklusa, mert a görbe alapján ebben a ciklusban már volt peteérése.

2012. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi a választ, háát én is pont erről beszéltem...
2012. ápr. 12. 21:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Holnap, vagy holnap után tesztelnék, reggeli első pisiből.
2012. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött....
2012. ápr. 17. 14:20
 8/8 anonim ***** válasza:
sajnálom...
2012. ápr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!