Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor ezek szerint...

Most akkor ezek szerint biztos hogy nem lesz peteérésem? Irjatok légyszives

Figyelt kérdés
ez a hőgőrbém eddig : [link] most ez az első alkalom hogy hőmérőzők.minden nap reggel 6kor mérek ébredés után egyből ágyban fekve régi hagyományos analog hőmérővel..azt mondják itt sokan hogy nem stimmel és nem is lesz ovum..akkor kiváncsi leszek mikorra huzza be a ciklus.hu már ha egyáltalán behuza :/ orvosnál még nem votltam 2 éve várjuk a babát..nem merek elmenni..félek..ha netán tényleg baj van akkor ez hogy kezelik meg és kb mennyi ft ra számithatok.most már feladtam minden reményemet még azt a picit is ami eddig volt..adjatok tanácsot légyszives
2012. márc. 29. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ebben a hónapban még biztosan nem volt, de mivel a tizedik napon vagy, ez önmagában véve rendben van.


Ami viszont furcsa, hogy nagyon magasan van a hőd. Nem tudom, hány napos ciklusaid szoktak lenni, de ha pár napon belül sem esik lejjebb, akkor ez is mutatja, hogy valami nem egészen stimmel.


Viszont: annak ellenére, hogy minden kétségbeesésed, meg félelmed megértem, nagy butaságnak tartom, nem elmenni kivizsgálásra. Sokszor egészen egyszerű kis probléma van, ami nagy beavatkozások nélkül orvosolható. Viszont ha nem mész/illetve mentek el, mert a párodnak is kell!, akkor sosem fog kiderülni.


Vegyetek erőt, bátorságot, és irány a kivizsgálás. Lehet nőgyógyász, vagy endokrinológus is.


A mihamarabbi baba reményében a legjobbakat kívánom!

2012. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.ugy beszéltuk meg itthon hogy elöbb én megyek el vizsgálatokra aztán a párom...igen valoban felelőtlenség hogy nem mentunk még el orvoshoz de félek nagyon..és ha azt mondja nincs gyogyir?akkor mi lesz?sosem lehetek anya...nem tudom mit csináljak..a ciklusaim 28 vagy 29 vagy 30 napossak általában..van mikor késik egy két napot tehát pontossan nem tudom sajnos.....most mihez kezdjek?várjam meg ezt a honapot vagy nevárjak semmit és jővő héten menjek el dokihoz?De mit mondjak a dokinak?21 éves vagyok mi lesz velem ha nem lehet babám?
2012. márc. 29. 11:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kirívóan magas egyáltalán, láttam már több ilyen görbét. És még a napokban lehet peteérésed. Vegyél ovu tesztet, az biztosabban mond. Sok sikert!
2012. márc. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is nyugi! Nem kell egyből a legrosszabra gondolni! Lesz babád! Jelentkezz be endokrinológushoz,mert lehet pajzsmirigy probléma miatt! Nekem monjuk alul működött,és 3 hónap alatt rendbe hozták! Hozzáteszem csak túlműködés tüneteim voltak szinte! Szóval egy sima vérvételre elküld,és TSH-t fognak nézni,ha az nem jó,akkor nagyon nehéz a teherbe esés,de ha sikerül is,nagy az esélye a spontán vetélésnek! :( De ha meg is születik,fennállhat,hogy betegen születik,valami agyi károsodás,mert az idegrendszere nem fog úgy fejlődni! Szóval ezzel nem vesztessz semmit! De azt kívánom,hogy ne legyen semmi baj,és szülessen hamarosan egy egésséges babád! :) És mindenkinek! És nekem is! :D
2012. márc. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ugy legyen :)
2012. márc. 29. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!