Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1,5 honapja hagytam abba a...

1,5 honapja hagytam abba a fogamzásgátlot a mensim a 27. dik napra meg is de nem olyan volt mint szokott lenni.1-2 napig tartott és nagyon kevés! Mitöl van ez?

Figyelt kérdés

Miota elmult a mensim azota fehér folyásom van!Mitöl van ez?

Vagy ez természetes? Kicsit megijedtem hátha valami bajom van! Ma vangyok a 12.dik napon most vannak a termékeny napok a ciklus.hu szerint 18-23ig! Már érzem a petefészkem is kicsit szurkál! Babát szeretnénk és dolgozunk is rajta:DD!


2008. ápr. 22. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
A bogyó kavar be, szerintem. Nagyon kevés az a szerencsés, akinek rögtön helyreáll a ciklusa tabi után...
2008. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is pont másfél hónapja hagytam abba a Lindynette 20 szedését. az előző hónapban nagyon rosszul viseltem a hasfájásokat, a hányingert amit a gyógyszer abbahagyása okozott. nekem 30 napra jött meg a gyógyszer után és nekem is alig volt észrevehető.

mi is próbálkozunk, de félek,hogy a gyógyszer nem ürült még ki a szervezetemből és emiatt produkálok hányingert és hasszúrkálást. a tesztem is negatív lett az előző hónap után:(

tegnap kezdtem el szedni E-vitamint, állítólag segíti a megtermékenyülést. hallottatok már erről??????????????,,

2008. ápr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!