Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok, és csak még...

Ha terhes vagyok, és csak még pár napos attól az étrendem változik? Olyan értelemben hogy többet eszek, kívánok dolgokat? 21/L

Figyelt kérdés
Szerintem teherbe estem 3-4 napja. Nagyon furcsa mert soha nem ettem ennyit.. nagyon vékony vagyok és egyre többet eszek.. akkor ugye ez már a terhesség miatt van? :) 21/L
2012. máj. 14. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy csak pár napos? Max a fogantatás után 14. nap után érezhetsz bármit is.
2012. máj. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. A terhesség jelei nem mutatkoznak meg ilyen hamar. 3-4 nap után még be sem ágyazódott az embrió, már ha történt megtermékenyülés. 7-10 nap után történik a beágyazódás, és a jelek kb. akkor kezdődnek legkorábban, mikor esedékes lenne a menzesz. Amúgy a terhesség elején még nem nő meg az étvágy. Szóval ne éld bele magad, mert korai lenne még.
2012. máj. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a választ és a segítséget :) Ugyanis ez az első hogy gondolatba jött a terhesség =)
2012. máj. 14. 19:40
 4/8 A kérdező kommentje:
vettem tesztet és ki mutatta hogy 13 napos vagyok.. :) nagyon örülök neki Hiszen ez az első :)
2012. máj. 15. 17:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Hogy mutatta ki,hogy 13 napos?
2012. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt a 13 napot én sem értem. Nincs olyan teszt, ami napra pontosan megmondja mikor volt a fogantatás. A clearblue digitális is csak úgy tudja kimutatni, hogy 1-2 hét, 2-3 stb.
2012. máj. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát úgy értem ohgy 2 hét.. az kb 13-14 nap :)
2012. máj. 16. 19:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Képet tudnál feltenni?
2012. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!