Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek Seress...

Mi a véleményetek Seress Andreáról (Nyíregyházán nőgyógyász)?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem régebben ajánlották Péli Tóth-tal együtt, de Péliről csak rosszat hallottam., Seres Andreáról jókat.

én elsőt dr.Fábián Antalnál szültem és most is nála fogom a 2. babánkat. minden jót :)

2009. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi:

Két elhalt terhességem volt eddig, szeretnék dokit váltani. Egy jó orvost keresek.

2009. jún. 25. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha keresel akkor Fábián!Ő egy nagyon aranyos és rendkívül okos és jó orvos!Elsőnek...bocsi te fizettél neki?Mennyit kért?Nálunk én is és az unokahúgom is nála született de akkor ügyeletes volt!
2009. jún. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok: másodiknak: hát ha magánorvosom akkor fizetni kell neki....igen 50.000 ft.-ot kapott és most is ennyit fog, na meg a magánrendelésen havonta 9000 ft, de a végén ugyanez kéthetente.
2009. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én nagyon tudom Dr.Seres Andreát ajánlani. Nagyon meg voltam vele elégedve,mindig ott volt,törödöt végig velem. Lelkiismeretes,kedves nő.
2009. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!