Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 éves leszek, késik a...

16 éves leszek, késik a menzeszem 1 hete. nagyon félek! megszakítással csináltuk. félek hogy valamit elrontottunk. teherbe estem?

Figyelt kérdés
a folyásom krémes, de nem annyira nagyon sok.
2008. ápr. 22. 16:03
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nővérmnek még nem volt abortusza. viszont azt a szülői beleegyezést nem tudom hogy fogom csinálni :S mert tudod van az orvosi titoktartás.. vagy nem tudom, úgy hallottam hogy megcsinálják anélkül is hogy tudna rola a szülő
2008. ápr. 22. 17:59
 12/21 anonim ***** válasza:
Szia. Rosszul tudod, mert 18 év alatt kell a szülői beleegyezés.reméljük nem lesz rá szükséged!
2008. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Akkor a nővéred menjen el nődokihoz és vizsgáltasa ki magát,hogy miért nem lesz terhes.Biztosan tud neki/nekik segíteni!Vagy nem akarják még a babát?

Nem tudom,hogy kell e szülöi bele egyezés,de Én azt hallottamna +pénzbe is kerül

Ha gondolod írj prívátba!!!

2008. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
valamiért nem kapom meg az e mailemre az üziket. :(
2008. ápr. 22. 18:24
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

18 év alatt szülői beleegyezés kell!!!! Nincs olyan orvos,aki elvállalna.Ilyen esetben nincs orvosi titoktartás.

A másik,a nővéred meg örüljön,hogy nem esett még így teherbe. Tegye össze a két kezét. Kiváncsi lennék mit szólt volna hozá,ha egyszer csak 2 csíkos tesztel állna a kezébe.Nagyon is megvan az esély arra,hogy terhes legyél. Egy jó tanács.Használj gyógyszert vagy óvszert,ilyenekre meg ne alapozz,hogy más nem esett még igy teherbe. Lehet annak is oka van.

2008. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Amiatt ne aggódj, h. esetleg nem lehetsz a későbbiekben terhes. Lehetsz. Persze ehhez kell az is, ne kontárkodjon az orvos (aminem igen kicsi az esélye), de normális esetben, ez nem gátolja akésőbbi terhességet. Tapasztalat..

Viszont legytek sokkal óvatosabbak, rengeteg fogantatás volt már megszakított közösülésből. Manapság már nagyon nagy a választék a gumi óvszerekből, vannak olyan vékonyak is, amiből szinte semmit nem érez a fiú. Védekezzetek, ez a lényeg!!

2008. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
köszönöm . egyébként csak annyi hogy tesómnak nem lenne katasztrófa egy gyerek mert nem kell sok neki hogy 30 legyen . most csináltam egy terhességi tesztet,és negatív lett . ezek után kicsit megnyugodtam, remélem nem csap be . mert azt mondta még itt valaki h ki kell ennyi idő után mutatni az eredményt. de azt is olvastam h sokszor becsap:S
2008. ápr. 22. 19:12
 18/21 anonim ***** válasza:
Felelőtlen voltál és remélhetőleg nem lesz szükséged abortuszra. Legközelebb jobban vigyázzatok. Szerintem nem vagy terhes, főleg ha a teszt is kimutatta.
2008. ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
igen nagyon nagy felelőtlenség :( már csak azért félek hogy a teszt ne csaljon :(
2008. ápr. 22. 21:55
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is 16 vagyok. Mi legeslegelöször cisnáltuk gumi nélkül,de már mánsap bevettem a 72 orás bogyot. Utána ovszert hazsnátlunk majd rátértünk a bogyora. Te nem olvastál utána hogy ez az megszakitásosdi rohadtul nem biztonságos? Könyörgöm... A pasid nem igaz h nem bir egy rohadt gumit a farkára huzni.. Sztem iszonyat szégyen ennyi idösen abortusz. Szurkolok h ne legyen! Viszont az hülyeség h nöüvérednek el kéne mennie kivizsgálásra. Kevés spermátol se esnek sokan teherbe,belé meg elivleg csak elöváladék megy. Szval kevés az esélye. Bár 25 évesen,ha már jöhet a baba akkor én is bevállalnám ezt a modot. Na mindegy, szurkolok neked
2008. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!