Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most van az elso honap, hogy...

Most van az elso honap, hogy probalkozunk a parommal. A mellem nagyon feszul, meg 4 napom van a nem vartig, szagokra is erzekeny lettem, es az emesztesem is mas... nehezebb. Lehetseges, hogy baba van, hogy sikerult?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
hát lehet, de várd ki azt a négy napot. meg még plusszt. a lényeg a gyerekcsinálásnak hogy ne akarjad görcsösen. ne figyeld minden nap magad , mert lehet túl sósat ettél és sok víz rakodott le benned azért feszül a melled, vagy csak menses elött vagy és azért. szóval ha görcsölsz soha nem lesz gyereked. akkor kufircoljatok mikor jól esik, és ne mérgesd a hömérsékleted ne ugraszd az ágybaa párod hogy majd most, stb... inkább élvezzétek egymást, és ha egy évig nem jön össze esetleg menjetek el dokihoz. ha gyógyszert szedtél akár hónapok is eltelhetnek meddigre a gyógyszer kiürül.
2008. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kár lenne azt mondani, hogy igen, mert csak csalódás lenne, ha mégsem. Még csak most kezdtétek. Várd meg míg kimarad, tudom, hogy nehéz, ha az ember nagyon rá van állva az ügyre. Én drukkolok, a tüneteid jók :o)
2008. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Kérdeznék valamit?Mit jelent az hogy az emésztésed is más?Csak azért kérdem mert nekem is más...csak eddig nem tudtam megfogalmazni mit is érzek?Ez mitől lehet?
2008. ápr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szorulas,szekrekedes...szinte ijeszto.Szenvedek emiatt.Mar lekvart eszek,tejet iszom...Azt hallottam,megvaltozik az ember szeklete,lehet,hogy igy van...Neked is?
2008. ápr. 22. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!