Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik nap nagyobb az esélye...

Melyik nap nagyobb az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Azon a napon, amikor leesik a hő vagy az azt követő napon, amikor már megy fel? Már annyi mindent olvastam, hogy teljesen összezavarodtam. Igaziból minden másnap együtt vagyunk, van, hogy minden nap (tehát nem csak baba projekt miatt) Nem szeretnék pont a legaktuálisabb napról lecsúszni. :)
2009. jún. 25. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mást mond! De én úgy tudom hogy a tüszőrepedés hatására indul fel a hő! Tehát akkor amikor emelkedik, vagyis a leesés után....
2009. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ha rendszeres a ciklusod, akkor a ciklus közepe plusz-mínusz 2-3 nap; ezek a legtermékenyebb napjaid. Ha szabálytalan, vonj egy átlagot és ahhoz képest plusz-mínusz 2-3 nap.

Akkor van tüszörepedés(én úgy tudom) ha felmegy a hő.

2009. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor még ma hajrázunk egyet, hogy biztos legyen:)
2009. jún. 25. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!