Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma este már negatív az...

Ha ma este már negatív az ovuteszt, akkor holnap estig még megtermékenyíthető a petesejt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy amíg a vizeletben megjelenik a hormon, már az is elég idő arra, hogy az ember lekésse a megfelelő időpontot, tehát szerintem a holnap este tuti késő. de ha véletlen nem is, azt is hallottam, hogy minél öregebb a megtermékenyített petesejt, annál nagyobb az esély, hogy beteg lesz a baba...
2009. jún. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg a pozitív ovu teszt után 24 óra a peteérés, és az él 24 órát, tehát a pozitívtól 48 óra még éppen jó. De azért azt ne felejtsük el, hogy nem vagyunk óramű-pontosságúak, és ez nem órák miatt sikerül vagy nem sikerül. Ha akkor tudtok együtt lenni, legyetek együtt akkor, millió olyan sztori van, ahol abszolút nem középidőben sikerült a baba.
2009. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!