Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11 napja késik a mensim,4...

11 napja késik a mensim,4 napja a teszt negatívot mutatott. Azért nem jött meg, mert nem volt peteérésem? Vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 22. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Szeritnem ez nem terhesség. :( Lehet, hogy ciszta van a dologban, sajnos. Elkellene menni vele orvoshoz!!!!!!

A babát már kikellett volna mutatnia.

2008. ápr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Én is azt javaslom, hogy keresd fel a dokidat, mert ha tényleg baba lenne, azt már az a teszt is kimutatta volna ami nem annyira érzékeny! Lehet hogy cystád van, és azért nem jön meg! De megnyugatásnak is jó, ha lát a doki, még akkor is ha nincs cysta a dologban! Én szorítok Neked! :)
2008. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! A terhességhze sajna még nem tudok mit mondani, metr én is csak a próbálkozók között vagyok itt. De cisztás voltam 10 évvel ezelőtt és elég durván. Műtöttek is egy focilabda nagyságúval. Nekem sosem késett tőle. És hihetetlen fájdalommal járt. Olyan menzesz görcsökkel. És a folyamatos lufiérzés állandó volt. A ciszta pár napon belül felszívódott, ha nem akkor jött a hasnövekedés stb.. mert termelte a folyadékot és nem tudott kidurranni. Én is azt mondom, hogy menj dokihoz, biztos többféle fajta ciszta van. de ha amensi elmaradás csaka tünet akkor szerintem nincs gond és még bárki is lehet...
2008. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szisztok!


Köszi a válaszotokat. Tegnap délután voltam is dokinál és azért nem jött meg a mensim, mert a sok évig tartó fogamzásgátló tabletta szedése után nincs peteérésem. Kaptam olyan gyógyszert, amitől a doki szerint lesz. Elvileg már a szedése alatt teherbe eshetek. Ha mégsem, kapok durvább gyógyszert, ami kimondottan a peteérésre van.

2008. ápr. 23. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!