Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudom saját magam...

Hogyan tudom saját magam csökkenteni a TSH-mat?

Figyelt kérdés
Mit szedjek, ha a nőgyógyászom nek akar felírni gyógyszert? Mi a véleményetek a kék jódról? Szedhetek önhatalmúlag jód tablettát?
2012. máj. 9. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Masik orvos!Ezt kezelni kell gyogyszerrel,mas megoldas nincs.Ha teherbe is esel,jo esellyel elvetelsz ha magas a TSH-d.Orvost kell valtani,de azonnal!!
2012. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mekkora lett a tsh-d? Közel se biztos, hogy jódhiányod van és ha erre szedsz jódot, akkor inkább még ártasz vele.

Egyébként ami jól hat a pajzsmirigyre az a gyertyaállás.

Nézd meg ezt a cikket: [link]

2012. máj. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem háziorvos nem írt ki bogyót 3,7 TSH-ra, amire aztán az endokrinológus igen.

Nem a nőgyógyász szakterülete a TSH, endokrinológust keress!

Esetleg nem ártana megnézetni vele a többi hormonjaidat is, ha eddig nem nézték, vagy lehet nézték és arra azt mondta a nődokid, hogy jók...

2012. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 3.napos vérvétel lett 2,17 és a 21.napos vérvétel lett 3,57. Miért emelkedett meg ennyire 3 hét alatt?????
2012. máj. 9. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezért kellene elmenned endokrinológushoz, mert ezt se a nőgyógyász, se a háziorvos nem tudja megmondani.

Nekem is csak kicsit volt emelkedett az érték és kiderült, hogy IR-em van...

Az én dokim szerint a 2 is magas érték, főleg a babához.

2012. máj. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3,2 volt a TSH-m és tilos még csak jódozott sót is használnom. Szóval ne szedj önhatalmúlag jód tablettát. Mindenképp endokrinológushoz menj.
2012. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!