Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jó így a görbém? Ez normális?

Jó így a görbém? Ez normális?

Figyelt kérdés

6. naptól mérem, hüvelybe, digitálissal. Mindig ugyanazzal, mindig ugyanakkor, nem kelek fel.

6.nap 37

7.nap 37

8.nap 36,8

9.nap 36,8

10.nap 37

11.nap 37

12.nap 36,8

13.nap 36,8

Ennek nem egy szintbe kellene lennie? 33-40naposak kb a ciklusaim. Most fogok először ovu tesztet használni a hónapban. Ja, és clostit szedek, meg folsavat. De aggódok a hőjeim miatt.

Köszi a válaszokat


2008. ápr. 22. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért méred ennyire a hődet?nem sikerül a baba?mert szerintem felesleges. persze, ha nehezen jön össze,megértem. amúgy szerintem ezek az 1 fokok nem jelentenek rosszat.
2008. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen nehezen. A hőpedig rengeteg dolgot mondd el...
2008. ápr. 22. 07:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! A cikluson belül, ovuláció előtti 1-2 fokos ingadozás nem probléma. Ovu után megy fel, akkor fent marad és ha a mensi ideje előtt leesik, akkor nem vagy terhes. De van, akinek a mensi napján esik csak le. Ha fenn marad és nem jön meg, akkor siker!
2008. ápr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon tetszik a görbéd. Kb ilyen görbével mentem dokihoz, és nem volt pé. A lényege ennek hogy a ciklusod elején alacsonyabb a hőd, mint pé után.Az elején alacsonynak, pé környékén elkezd emelkedi, és mensiig fönt marad.Ha babós vagy, akkor a hőd nem esik le akár a mensi napján, hanem utána is 37-37,2 körüli.Sok sikert 40 hetes kismama
2008. ápr. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia van egy oldal adr.Timmerman??? nem bizti hogy igy irják de ha keresőbe beirod hogy ébredési hő ki fogja adni a doki nevét és az oldalát, na ott tudo vezetni a hődet kis grafikonnal azt hiszem regelni kell és kész is ott ki is értékeli azt hiszem ...egy próbát megér nézd meg: )))
2008. ápr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Clostylbegyt szedek 2 hónapja, csak van pé-m. De majd írok vmi dokinak, hogy mit szól hozzá

köszike a válaszokat

2008. ápr. 22. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!