Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek nagyobb a kelleténél a...

Akinek nagyobb a kelleténél a cicije, az hogyan érzi?

Figyelt kérdés
Ne nézzetek butának, de igazából azok válaszára véleményére lennék kíváncsi, hogy akik mondjuk nagyobb keblekkel rendelkeznek azoknak milyen érzés volt,mikor teherbe estek és fájtak a mellei? (most gondolok ilyenre mikor írjátok, hogy izomláz szerűen fájt, meg bizsergett, meg nőtt a mellbimbó...stb)vagy lehet egyáltalán különbség ebben a dologban,hogy valakinek kisebb a melle, valakinek pedig nagyobb? Persze tudom ezáltal nem lehet általánosítani.Remélem ezért nem néztek hülyének, de tényleg kíváncsi lennék. Köszönöm előre is a hozzászólásokat!!
2012. máj. 8. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem kifejezetten nagy mellem van (90C), de mikor terhes lettem, az egész megkeményedett, majdnem leszakadt, és nagyon fájt. Szerintem a mérethez ennek semmi köze.


39 hetes kismama

2012. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is nagy mellem van,de én melltartó nélkül nem tudok elmenni,mert fáj ahogy a kocsiban rázkódik.
2012. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első,amit észrevettem,hogy itthon ha melltartó nélkül voltam rossz érzés volt,amikor a póló a mellbimbómhoz ért,aztán az egész mellem bekeményedett és úgy fájt,föleg nyomásra,hogy nem tudtam hasra feküdni.
2012. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!