Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek görbém alapján...

Szerintetek görbém alapján lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Megszakítással "védekeztünk" a párommal. Azért így, mert van már egy kisfiunk, és szeretnénk majd neki tesót. A nyár végén terveztük elkezdeni a projektet, de ha besikerül most, az sem gond. Ma kellene megjönnie, de semmi. Tegnap volt egy kis világosbarna maszat a wc papíron, azóta semmi. Se görcs, se cicifájás.Tudom tesztelnem kéne, csak elszigetelt helyen lakunk, és egy pár napig biztos nem tudok beszerezni tesztet. Mi a véleményetek? [link]
2012. máj. 8. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetsz. Bár az aktusokat nem jelölted.

Ha 18 napon át fent marad a hőd, akkor az már erősen valószínűsíthető, és persze a teszt... Szerintem már kimutatná.

2012. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen :)
2012. máj. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor reménykedek. :-)
2012. máj. 8. 10:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát lányok hogy mi lesz ebből nem tudom! Ugyanolyan telt égető érzés jött elő a hasamban, mint amikor a kisfiunkkal terhes voltam. :-) Most már nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből?!
2012. máj. 8. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Miért nem tesztelsz?

23 hkm

2012. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudok hirtelen beszerezni, mert olyan helyen lakunk. Rendeltem az internetről, holnap vagy holnapután érkezik meg. Addig kénytelen vagyok várni.:-(
2012. máj. 8. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!