Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom Clostit írt fel, a...

Az orvosom Clostit írt fel, a menstruáció 1. napjától öt napon át reggelente 2db-ot. viszont nem hívott vissza ultrahangra! Be merjem szedni írj? Mekkora az esélye, hogy ikreim lesznek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

SZIA, NEKEM IS EZT ÍRTA FEL A DIKO, ÉN MOST A 2. HAVI ADAGOT SZEDEM BE. ENGEM SE HÍVOTT VISSZA UH-RA. NEKEM MÁR PÁR ISMERŐSÖM SZEDTE EZT A TABIT, DE SENKINEK NEM LETTEK IKREI. NEM AZT MONDOM, H KIZÁRT, MERT ETTŐL A TABITÓL NAGYOBB AZ ESÉLYE, H IKREK LESZNEK.

SZEDD BE NYUGODTAN!

2008. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen, vékony volt a nyálkahártyám a 41. napon. Azt mondta, ír gyógyszert, hogy megjöjjön a menzeszem, mert így nem fog. De aztán másnap mégis menstruáltam... Ezért nem értem. Az endometrium (nyálkahártya) vastagsága 2 mm volt. Akkor igazából hiába termékenyül meg a petesejt, ha nincs hova beágyazódni, igaz?!?! Lehet ez attól, hogy két hónapja hagytam abba a fogamzásgátlót és esetleg még nem álltak helyre a hormonjaim?? Nagyon remélem, hogy csak ez a gond!!!!

Az első gyógyszermentes hónapban ezek voltak az adataim:

Nyálkahártya 5 mm vastag. Jobb petefészek 33 mm, domináns tüsző a jobb oldalon 14 mm-es összesett tüsző látható peteérés után.

Ezek még jó adatok? Vagy már az első hónapban sem volt jó???

A fogamzásgátlótól lehet ez az egész????

2008. ápr. 21. 21:50
 13/14 anonim ***** válasza:

A lombikos imseroseim akkor orultek, mikor a nyalkahartya 10nn-en felul volt.

Talan orvost kene valtani.

2008. ápr. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem igazatok van, dokit kell váltanom!

Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Mira! Köszönöm a leveled! :) Írtam neked választ, de valamiért nem akar átmenni. Megpróbálom a gmail címemről elküldeni.

2008. ápr. 22. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!