Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvosom Clostit írt fel, a...

Az orvosom Clostit írt fel, a menstruáció 1. napjától öt napon át reggelente 2db-ot. viszont nem hívott vissza ultrahangra! Be merjem szedni írj? Mekkora az esélye, hogy ikreim lesznek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj el másik dokihoz!!! A clostytól több petéd is megérhet egyszerre, ezért nagyon fontos az UH-n való követése! Ha egy hónapban több petéd is megérik az többes ikerterhesség lehet, tehát érdemes vigyázni vele! Persze ez nem mindenkinél van így, sok ismerősömnek a clostytól egy babája született csak, viszont az ikerterhesség esélye az megnő ezzel a szerrel. Mindenképpen váltsál orvost, nem is értem a hozzáállását...
2008. ápr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szedd be engem sem hívott vissza a doki, most pozivívat teszteltem.
2008. ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elég tanácstalan vagyok, hogy most mit is csináljak...

Az utolsó válaszolótól kérdezem, hogy neked hogyan kellett szedned és miért?

2008. ápr. 21. 14:36
 4/14 anonim ***** válasza:
36 éves vagyok, több mint egy éve próbálkozunk a párommal . 5. naptól 5 napig 1 tabletta.
2008. ápr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és gratulálok a babához! :)) Boldog babavárást Nektek!
2008. ápr. 21. 14:45
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagy biztos magadban a tablettát illetően probálkozz tovább hőmérőzéssel, ovu teszttel, ha felkészülsz rá csak akkor vedd be a tablettákat, mert így végig stresszeli fogsz.
2008. ápr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha bevállalsz te is több gyereket, esetleg egy hármas ikerterhességet akokr ne menj vissza UHra. Második válaszadó nem tudhatja, hogy hány baba van a pocakjában most így, hogy nem volt UH-n...bár ha lett volna akkor sem tudná még biztosra. Mindenestere nem mindegy egy vagy 5 érik meg egy hónapban....
2008. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen, elég bizonytalan vagyok. Volt egy 4 hetes terhességem, amit elvesztettem, valószínűleg nem tudott rendesen beágyazódni a baba. Aztán azt mondta a dokim, mivel már 42.napja nem jött meg a vérzésem, hogy ír fel hormongyógyszert, mert annyira vékony a méhnyálkahártyám, hogy nincs miből véreznem. A gyógyszerből egy szemet nem vettem még be, de másnapra megjött a vérzésem. Azt mondta, ha beszedtem a hormongyógyszert utána szedjem be a Clostit.

Szóval most itt állok egy hormongyógyszerrel a kezembe, amit nem kell már beszednem, mert közben megjött a menstruációm, meg a Clostival, amire nem is tudom hogy szükségem van e egyáltalán. Valami olyasmiket is dünnyögött még, hogy 27mm-es a petefészkem és hogy a tüszőnek kellene akkorának lennie benne... Dehát még hol vagyok a tüszőrepedéstől, mégcsak most ér véget a menstruációm... Nem tudom mit tegyek.

2008. ápr. 21. 14:57
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy clostit, csak alapos kivizsgálás (átjárhatósági, uh ...stb) után, ha egyébként rendben vagy lehet elkezdeni szedni szigorú ellenőrzés mellett. A "nagy könyv" szerint így kellene. Viszont a gyakorlatban, az előző dokim velem is beszedetett 3 havi adagot, eredménye nem volt, csak a mellékhatások jöttek, uh-ra se hívott vissza, pedig kifejezetten kértem. Manuálisan megvizsgált nagy kérlelések után, hogy a cisztát kizárja, ugyanis a closti ilyet is okozhat. Egyébként az adagolás, amit írtál, szerintem rendben van. Én beszélnék egy másik dokival. Talán egy vérvételes hormonvizsgálat sem ártana.
2008. ápr. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. Csak most olvastam a kommentet. Ha vékony a nyálkahártyád, akkor szerintem nem is a closti a megoldás, felesleges is, hiszen peteérésed van, ha voltál már terhes. A hormonokat kellene megnézni, hogy miért nem vastagszik meg a menseshez közeledve a nyálkahártya.
2008. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!