Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki olyan léleklátó vagy...

Ki olyan léleklátó vagy természetgyógyász, aki meddőségre tud megoldást?

Figyelt kérdés
Volt egy 9 hetes elhalt magzatom másfél éve, most hat hetes lennék, de az UH-n nem látnak semmit,498-as béta-HCG szint, pozitív tesztek... Három éve próbálok teherbe esni, hormonkezelés alatt állok 2,5 éve, a többi dolog és a párom rendben van. Úgy érzem, az orvosok már nem tudnak rajtam segíteni. Mielőtt nekivágnék a lombiknak, olyan természetgyógyászt keresnék, aki másoknak már bizonyítottan tudott segíteni.
2008. ápr. 21. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne költsd a pénzed ilyen csalókra.Nagyon sajnálom amin átmész,de hidd el nem vagy egyedül.Ne add fel!
2008. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyesmin természetgyógyász nem tud segíteni,ez sajnos nem fejfa´jás,stb...

Szerintem se költsd ilyesmire a pe´nzed,mert igérni fognak mindent,csak eredménye nem lessz.Nagyon sajnálom,hogy ilyen hejzetben vagy.

Szorítok,hogy mielöbb sikerüljön egy babóka.

Lehet mikor ma´r nem számítotok rá,majd akkor fog jönni.Egy ismerösöm is így ja´rt.

2008. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sem természetgyógyászt ajánlok. Viszont szerintem érdemes lenne megpróbálkozni a homeopátiával. Én is most járok homeos orvoshoz, mert kistesót szeretnénk. Szinte mindenre van megoldás, mellékhatások nélkül! Van már pozitív tapasztalatom (igaz nem gyermekvállalás), és most is nagyon bízom benne! Sok sikert!

2008. ápr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg még ezt utoljára. 6 emberből 6-nak segített: www.gynevac.hu Én is ebben bízom majd, ha most nem jön össze...
2008. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg esetleg Dr. Balogh Ildikó (Gizella) nőgyógyászt ÉS természetgyógyászt!

Ha rákeresel neten, megtalálod! Győrben és heti egyszer Budapesten Kelenföldön is magánrendel. Tőle kérdezd meg, hogy a gyermekáldást és a természetgyógyászatot össze tudod-e kötni, és hogyan!

Egyébként én most megyek hozzá másodszor a héten (SZTK-ban helyettesít nálunk), nagyon aranyos, bár elsőre szigorú, de aztán rájösz, hogy csak más orvosok hibái miatt mérges, meg sajnálatból...

Sok cikket találsz tőle neten...

Sok sikert! Ne add fel!

(Ha mész hozzá, minden eddigi papírt és eredményt vigyél magaddal!)

2008. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a jótanácsokat! A Gynevac-kúrán már kétszeresen túlvagyok, valószínűleg nem ott volt a probléma, mert semmi változást nem vettem észre.
2008. ápr. 21. 22:39
 7/7 anonim válasza:
100%

Meddőség kezelésére


Teakeverék: 45 gramm szárított rétihere virág

25 gramm csalán

10 gramm borsmenta

20 gramm körömvirágszirom


Elkészítése: 1 csészéhez két kiskanál fű, 10 percig állni hagyjuk, majd leszűrjük.

Ajánlott napi adagja: 2-3 csésze


A réti here jó vértisztító, ösztrogénhatású vegyületeket tartalmaz, a csalán az egész szervezetet táplálja. A borsmenta nemi serkentő, a körömvirág pedig a szaporító szerveket erősíti.


Remélem elolvasod ezt a hozzászólást, és tudok segíteni neked.

2009. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!