Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam hüvelyi uh-on, ezt...

Ma voltam hüvelyi uh-on, ezt a papírt kaptam: "R. nagy uterus afv. -ben. Endom. foll. fázisú 7 mm. Bal ov. -ban egy 15 mm-es legnagyobb foll. Jo. ov. jelenleg homogén. Szab. foly. nem látható. " Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Mikor lesz tüszőrepedésem? (Orvoshoz szerdán megyek.)
2008. ápr. 21. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A méhed (uterus) rendben van. Méhnyálkahártya (endometrium) 7mm, még nőhet (tüszőrepedéskor min. 9-10mm vastagságú lenne jó). A "foll fázisú" nem tudom, mit jelent. Bal petefészekben (ovárium) 15mm átmérőjű a legnagyobb tüsző. Jobb petefészek most nem aktív. Szabad folyadék nincs: nem volt az elmúlt 24 órában tüszőrepedésed. A tüsző bármikor megrepedhet, nekem általában 18-25 mm méretnél szokott. Naponta 1-2 mm-t nő. Figyeld a reggeli hőmérsékleted, vagy használj tesztet.
2008. ápr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2008. ápr. 21. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!