Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitol lehet, hogy ma egesz...

Mitol lehet, hogy ma egesz nap nagyon sok mennyisegu kremes suru folyasom van? Ennyit meg sose tapasztaltam? Vajon mitol lehet? Valakinek volt mar ilyen?

Figyelt kérdés
Peteeres utan vagyok 5 nappal. Koszi a segitseget elore is!
2009. jún. 23. 21:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Seki nem tud nekem segiteni? :( Nem arra vagyok kivancsi hogy terhes vagyok e, csak hogy esetleg tudja e valaki mitol lehet enny es ilyen suru es hogy ez normalis e?
2009. jún. 23. 22:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy elkaptál vmi fertőzést vagy valamit, szerintem ne találgass inkább menj el nőgyogyihoz, az a biztos.
2009. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hinnem hogy fertozes. N€em viszketek nem is budos, csak feher suru es nagyon sok. Azert koszi a valaszt!
2009. jún. 23. 22:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell hogy viszkessen, szerintem is lehet fertőzés. :( Menj el dokihoz.
2009. jún. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet bármi. de szerintem sem kell annyira a dokihoz rohanni, ha nem aggódsz. akár el is múlhat... ha meg baba (gondolom ebben a válaszban reménykedsz) azt legkorábban a kimaradó mensi jelzi, esetleg egy teszt az előtte való napon. addig ne akarj tüneteket, mert lehet attól is, de ha nem, akkor nagy lesz a csalódás...
2009. jún. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!