Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bulimiás nő teherbe eshet?...

Bulimiás nő teherbe eshet? Mik az esélyei? Esetleg van köztetek olyan akivel ez megtörtént? Kérlek írjatok.

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szolónak : honnan veszed hogy ő tette fel azokpat is ???mert egy téma körön alapul ??????? A kérdezőnek : egyértelmű hogy lehetsz terhes de mielőbb orvosolni kell a betegséget mert terhesség alatt mennek fel a kilók és a babának SZÜKSÉGE VAN A MEGFELELŐ TÁPANYAGOKRA !!!!!!!!!
2012. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én régebben dohányoztam kb. 15 -16 éves koromtól 30 éves koromig. Pár nap alatt , max. 2 hét alatt ment el egy dobozzal. Sokszor, sok minden miatt akartam abbahagyni, de egy hónapnál tovább nem bírtam. Amikor eldöntöttük, hogy februárban majd abbahagyom a gyógyszert, aztán várunk fél évet hogy kiürüljön a szervezetemből és mehet a babagyártás, rögtön abbahagytam! Enbnek bő másfél éve! Soha többé nem fogok cigarettához nyúlni! A te testedben foganna meg, és abból táplálnád azt a babát! Azt akarod, hogy szenvedjen? Szerintem küzdj meg a saját démonjaiddal, és utánna próbálkozzatok. MEglátod, akkor majd sikerül.
2012. máj. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Talán azért gondolja, mert ugyanúgy fogalmazott...


Hát szerintem addig ne akarj gyereket, amíg nem gyógyulsz meg, mert ezzel csak a babát veszélyezteted.

2012. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért gondolom, mert már több mint 2 éve látogatom az oldalt, de eddig egyetlen bulimiával kapcsolatos kérdést sem láttam a teherbeesés kategóriában. Ami nem jelenti, hogy nem is volt persze, viszont az utóbbi 1 hétben ez már 3. kérdés, és mint az előttem szóló is írta, a megfogalmazás majdnem ugyanaz.


Amúgy teherbe eshet, de kicsi rá az esély. Egy bulimiás nő szervezete hiányban szenved, és az ilyen szervezet inkább saját magára koncentrál, nem a szaporodásra.

Először mindenképpen ki kéne gyógyulni, és csak utána próbálkozni a babával. A bulimia önképzavar, amin leginkább csak orvosi segítséggel lehet változtatni.

2012. máj. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést én most tettem fel először, nem tudom miért kell egyből támadni. Én csak segítséget szerettem volna kérni.
2012. máj. 4. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!